Kosiarka FLEX CUT

ZAPYTAJ O PRODUKT


Telefon kontaktowy: +48 91 455 31 58
Adres e-mail: biuro@sial.pl


Nie podano ceny produktu, sprawdź wysyłając zapytanie.

 

FLEX CUT

Agregat tnący Flex Cut wyróżnia się swoją stabilną budową i dobrym dopasowaniem do terenu, nawet nie nierównej nawierzchni.

Flex Cut składa się z dwóch niezależnych od siebie agregatów tnących, które łączą się w części środkowej. Środkowe urządzenie wahadłowe zapobiega nierównemu cięciu.

Agregat Flex Cut 230 usytuowany jest na 6 dużych, pompowanych kołach 11x4, co zapewnia spokojną pracę agregatu i wysoką jakość koszenia. Obudowa o wysokości 150 mm umożliwia również dokładne koszenie w wysokiej i gęstej trawie.
Elastyczne ułożyskowanie obu pojedynczych agregatów poprzez stabilne połączenia przegubowe umożliwia optymalne dopasowanie agregatów do podłoża, wzdłuż i w poprzek kierunku jazdy. Duży przekrój między nożami(42 mm) oraz między oboma agregatami (148 mm) zapobiega tworzeniu się pasów podczas jazdy na zakrętach.

  • Flex Cut 230 wyposażony jest w 4 noże DuraBlade.
  • Wysokość koszenia od 20 do 95 mm.
  • Flex Cut wysyłany jest kompletny z wałem przegubowym.
  • Montaż 3-punktowy KAT I + II,
  • Napęd przez wał odbioru mocy 540 obrotów/min.
  • Zapotrzebowanie mocy: od ok. 26 kW/35 PS

 


Maszyny komunalne, Sprzęt komunalny, Maszyny do boisk sportowych, Sprzęt drogowy, Maszyny drogowe, Sprzęt do boisk, Kosiarki wrzecionowe, minitraktory Shibaura

Zapraszamy do sklepu na ul. Boguchwały 1 w Szczecinie, tel. 455 31 58 lub do naszych przedstawicieli i serwisantów na terenie całego kraju. biuro@sial.pl
(C) Copyright 2012 - SIAL

strony internetowe szczecin