Odchwaszczarka AS 50 B1/4T

ZAPYTAJ O PRODUKT


Telefon kontaktowy: +48 91 455 31 58
Adres e-mail: biuro@sial.pl


Nie podano ceny produktu, sprawdź wysyłając zapytanie.

Usuwanie chwastów z powierzchni ulicznych, przy krawężnikach i pomiędzy kamieniami, na przykład przy wjazdach do garaży stanowi dziś duży problem. Stosowanie zabiegów chemicznych jest szkodliwe dla środowiska a wręcz zabronione.

 

AS 50 B1/4T Odchwaszczarka

Usuwanie chwastów z powierzchni ulicznych, przy krawężnikach i pomiędzy kamieniami, na przykład przy wjazdach do garaży stanowi dziś duży problem. Stosowanie zabiegów chemicznych jest szkodliwe dla środowiska a wręcz zabronione. Nowa odchwaszczarka AS 50 B1/4T oferuje przyjazne środowisku i pewne rozwiązanie tego problemu.

As 50 B 1/4T przy szerokości 500 mm pozwala na osiąganie wysokiej wydajności pracy. Opatentowany, wahadłowy system zamiatania chroni powierzchnię i usuwa ziemię, nie powodując poluzowania kamieni. Ponadto dzięki funkcji wahadłowej zużycie szczotek zredukowane zostało do minimum. Można je też bez problemu i szybko wymieniać.
Do wyposażenia należy także kosz o pojemności 25 l, który oszczędza nakłady pracy związany z zamiataniem. Podnoszona boczna klapa chroniąca przed uderzeniami ułatwia oczyszczanie kantów krawężników oraz krawędzi przy murach budynków.
Szczególną uwagę poświęcono bezpieczeństwu. Mocną obudowę z blachy stalowej chroni dodatkowo przed uderzeniami kamieni gumowy fartuch zamocowany wokół urządzenia.
Odchwaszczarka wyposażona jest w 4-suwowy jednocylindrowy silnik B&S OHV o mocy 4,4 kW (6 KM), zmienny napęd na koła i bezstopniowo regulowaną prędkość jazdy od 1,6 do 2,4 km/h. Ruchome koło przednie (również w razie potrzeby mocowane na stałe) sprawia, iż manewrowanie urządzeniem jest jeszcze łatwiejsze.

Gdzie stosuje się odchwaszczarkę?
Na terenach komunalnych, sportowych, przemysłowych, na terenach hoteli, szpitali oraz sanatoriów. Urządzenie to można również wynajmować prywatnym właścicielom działek.

Dane techniczne:

  Odchwaszczarka AS 50 B1/4T
Szerokość robocza
50 cm
Silnik
B&S 4-suw, OHV, 4,4 kW (6 KM)
Napęd jezdny
bezstopniowy 1,4-2,4 km/h
Obudowa
stalowa, 2 mm
Pojemność zbiornika paliwa
1,5 L
Waga
68 kg
Wyrzut
tylny, kosz 25 L
Pozostałe
podnoszona osłona boczna, bezstopniowo ustawiany nacisk szczotek

 


Maszyny komunalne, Sprzęt komunalny, Maszyny do boisk sportowych, Sprzęt drogowy, Maszyny drogowe, Sprzęt do boisk, Kosiarki wrzecionowe, minitraktory Shibaura

Zapraszamy do sklepu na ul. Boguchwały 1 w Szczecinie, tel. 455 31 58 lub do naszych przedstawicieli i serwisantów na terenie całego kraju. biuro@sial.pl
(C) Copyright 2012 - SIAL

strony internetowe szczecin