OFERTA PROMOCYJNA:

Brak zdjęcia.
Wielofunkcyjna szczotka Terra Brush

ZAPYTAJ O PRODUKT


Telefon kontaktowy: +48 91 455 31 58
Adres e-mail: biuro@sial.pl


Nie podano ceny produktu, sprawdź wysyłając zapytanie.
Wielofunkcyjna szczotka do
1. nawierzchni sztucznych trawników (orlików)
2. nawierzchni naturalnych (boisk sportowych, pól golfowych)

TERRA BRUSH rozprostowuje włókna sztucznej trawy i wyrównuje powierzchnię. Przeznaczona jest do wmiatania piasku, granulatu i nawozów, wyrównuje i rozbija kołki ziemi, usuwa rosę, poprawia jakość toczenia piłki i redukuje niebezpieczeństwo urazów.


TERRA BRUSH dostępna jest do wyboru w wersji montowanej do 3-punktowego zamocowania z tyłu ciągnika lub ciągnionej z mechanizmem jezdnym i dyszlem do zawieszenia np. do pojazdów użytkowych.

Szczególne cechy:
Jeżeli po dłuższym okresie pracy szczotki uległy zużyciu, można zamontować w przeciwnym kierunku ramę 3-punktowego zamocowania lub dyszel. Dzięki temu możliwe będzie równomierne i oszczędzające koszty zużycie specjalistycznych szczotek.

Dzięki opcjonalnym wysięgnikom bocznym (para) zwiększa się szerokość robocza TERA BRASH o 2,10 m, na łącznie 3,95 m, co gwarantuje większą wydajność.

Wielofunkcyjna szczotka do greenów, teesów, fairwaysów, nawierzchni (boisk) trawiastych naturalnych i sztucznych.

TERRA BRUSH wspomaga wzrost zdrowej trawy, przeznaczona jest do wmiatania piasku, granulatu i nawozu, wyrównuje i rozbija kołki ziemi, usuwa rosę, poprawia właściwości boiska, i redukuje nakłady w konserwację kosiarki.

TERRA BRUSH dostępna jest do wyboru w wersji montowanej do 3-punktowego zamocowania z tyłu ciągnika lub ciągnionej z mechanizmem jezdnym i dyszlem do zawieszenia np. do pojazdów użytkowych.

Cechy szczególne: W przypadku, kiedy po dłuższym używaniu szczotka ulegnie zużyciu, 3-punktowy zaczep lub dyszel może zostać zamontowany w odwrotnym kierunku. To umożliwia równomierne i redukujące koszty wykorzystanie szczotki.


Maszyny komunalne, Sprzęt komunalny, Maszyny do boisk sportowych, Sprzęt drogowy, Maszyny drogowe, Sprzęt do boisk, Kosiarki wrzecionowe, minitraktory Shibaura

Zapraszamy do sklepu na ul. Boguchwały 1 w Szczecinie, tel. 455 31 58 lub do naszych przedstawicieli i serwisantów na terenie całego kraju. biuro@sial.pl
(C) Copyright 2012 - SIAL

strony internetowe szczecin